פורטפוליו השקעות

פורטפוליו ההשקעות הריאליות של גנדיר כולל חברות צעירות בתחומי הטכנולוגיה והתוכנה וחברות בוגרות בתחומי התעשיה, התשתית והאנרגיה המתחדשת.

השקעות בתעשיה ובתשתיות

חברת ספאנטק
החברת נסחרת בבורסה בתל אביב (סימול: ספנטק)

חברת ספאנטק נוסדה בשנת 1996 ונסחרת בבורסת תל אביב. החברה מפתחת, מייצרת ומספקת בדים בלתי ארוגים ומוצרים חדשניים לתעשיית המגבונים הלחים.

קבוצת חיפה
(לשעבר חיפה כימיקלים)

מאז הקמתה בשנת 1966, הפכה קבוצת חיפה למובילה עולמית בתחום הדשנים המיוחדים. החברה מוכרת מגוון רחב של מוצרים איכותיים ביותר מ- 100 מדינות, באמצעות  16 חברות בנות הפרוסות ברחבי העולם. המותג חיפה הפך לסמל של איכות וחלוציות בענף החקלאות העולמי, בעזרת דשנים מיוחדים לחקלאות ובעזרת מוצרים המספקים פתרונות למגוון יישומים תעשייתיים ולתחנות כוח תרמו-סולאריות.
כחברה הפועלת לחיזוק החקלאות, מציבה קבוצת חיפה את השמירה על הסביבה בראש מעייניה באמצעות מגוון רחב של פעולות: פיתוח פתרונות מיוחדים אשר מפחיתים בעשרות אחוזים את פליטת גזי החממה ומובילים לחיסכון אנרגטי, פיתוח מוצרים המשמשים תחנות תרמו-סולאריות ומסייעים להפחתת השימוש בדלקי מאובנים ופיתוח מוצרים המונעים זליגת חומרים לקרקע.

חברת פוינטר
החברה מוזגה והונפקה בבורסה בארה"ב (NASDAQ: PWFL)

פוינטר טלוקיישן בע"מ, היא ספקית של טכנולוגיה ושירותים לתעשיית הרכב ולשוק הביטוח. פוינטר מציעה מגוון שירותים וביניהם שירותי דרך, איתור והשבת כלי רכב גנובים וניהול ציי רכב.
פוינטר הייתה רשומה כחברה דואלית, נמכרה ויצרה חברה ציבורית חדשה בשם פאוארפליט שנסחרת בנאדס"ק (NASDAQ: PWFL).

חברת ג'נסל אנרגיה
הונפקה בבורסה בתל אביב בנובמבר 2020 (סימול: גנסל)

החברה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מערכות אספקת חשמל מבוססות על תאי דלק אלקליים ומציעה פתרונות אנרגיה ירוקה מבוססת תאי מימן. החברה מפתחת ומייצרת פתרונות גיבוי למערכות החשמל המסורתיות למגוון רחב של אתרים גדולים, ובניהם בתי חולים ותעשיות אוטומטיות. ומשלבת פיתרון להפקת אנרגיה מאמוניה, שהינו זול יותר ולא מזהם. החברה הנפיקה בבורסה בתל אביב בנובמבר 2020.

חברת אקופיה
רובוט לניקוי פנלים סולאריים (סימול: אקפה)

חברת אקופיה מאפשרת לפארקים סולאריים גדולים למקסם את יכולת ייצור החשמל ע"י ניקוי הפאנלים בצורה אוטומטית ושמירה על פאנלים במצב אופטימלי לאורך כל השנה, ללא תלות בגשמים וניקיונות ידניים. הפתרון הרובוטי של אקופיה פועל ללא שימוש במים ובעצמאות אנרגטית מלאה ובנוסף לייצור המוגבר של חשמל מאפשר גם הורדה משמעותית בהוצאות הניקיון והתפעול השוטפות. החברה הונפקה בבורסה בתל אביב בנובמבר 2020 (TASE: ECPA).

BOL פארמה
שאיפה לחיים

BOL (שאיפה לחיים) היא חלוצה בשוק הקנבינואידים הרפואי מאז שנת 2008.
החברה משלבת פעילות תפעולית בכל שלבי הייצור והעיבוד החל מפיתוח וגידול ועד מוצרים מוגמרים תוך עמידה קפדנית בתקני GAP ו- GMP,
עם 2 זרועות עיקריות - ייצור ופיתוח תרופות.

מרום אנרגיה
חברה המפתחת ומפעילה פרוייקטים של אנרגיה מתחדשת

מרום אנרגיה הינה חברה המפתחת ומפעילה פרוייקטים של אנרגיה מתחדשת ומאגדת מתקנים סולאריים בינוניים מבוססי גגות באיזור הדרום בישראל.

שותפות אודם
מערכות סולאריות

שותפות אודם הינה מאגר כולל של מתקנים סולאריים קטנים מבוססי גגות בהספק כולל של 3 מגה וואט. השותפות נוהלה ע"י חברת מרום אנרגיה (לשעבר R.E.S).
החברה וסך הפרויקטים שלה נמכרו במהלך שנת 2017.

קבוצת אברהם
השקעת IMPACT

אברהם היא רשת תיירות עצמאית, אשר הובילה שינוי משמעותי בעולם התיירות הישראלי, ויצרה מותג בינלאומי פורץ דרך, חזק ויחודי.
חזונם של יזמי קבוצת התיירות - "לתרגם את מורשת אברהם אבינו לתיירות ואירוח במאה ה-21", בא לידי ביטוי בהקמת ארבעה הוסטלים בישראל (נצרת, ירושלים, תל אביב ואילת), לושה בחו"ל וחברת טיולים, השמים דגש על אווירה שיתופית חווייתית ואירוח ללא פשרות ומציגים פנים מגוונות של ישראל ושל האיזור כולו, בפני מאות אלפי תיירים בשנה.
החברה מטמיעה תפיסה של "תיירות מקיימת" - יצירת שינוי חיובי בסביבה בה היא פועלת דרך פעילות עיסקית רווחית, תוך קידום הערכים החשובים לחברה: אקטיביזם ערכי פוליטי ויצירת משמעות לעובדים, ללקוחות ולספקים, המחזק את חוסנה של החברה ויכולתה לצלוח משברים.

חברת שגריר
נסחרת בבורסה בתל אביב (סימול: שגרר)

קבוצת שגריר נוסדה בשנת 1984 מתוך מטרה להעניק לכלל האזרחים שירותי גרירה, חילוץ וסיוע בצד הדרך. שגריר מפעילה גם רשת ארצית של מרכזי שירות המתמחים בפחחות וצבע לרכב. בראשית שנת 2016 שגריר הפכה להיות חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הישראלית.

טאואר ויז'ן

החברה עוסקת בהקמת אתרים סלולריים ומגדלי אנטנות לחברות הסלולר ברחבי הודו. החברה נוסדה בשנת 2006 וכללת 4800 מגדלים פעילים ב-16 אזורים סלולאריים.

ק.ב תעשיות מיחזור בע"מ
מחזור פוליאתילן

KB תעשיות הינה החברה המובילה בישראל לייצור יריעות פוליאתילן ממוחזרות בתהליכים טכנולוגיים ייחודיים ובהתאם לתקנים בינלאומיים ועד כה הקימה מפעל ראשון למיחזור פוליאתילן, באיזור התעשייה בבית שאן.
מוצרי החברה המתקדמים מיועדים ליישומי תת קרקע במערכות איטום וכן להגנה אופטימלית על משטחים בסביבות עבודה אגרסיביות.

Fre' מוצרי טיפוח

FRÉ הינו מותג הטיפוח המוביל בעולם לנשים פעילות ואתלטיות. אלפי מאמנות כושר וספורטאיות מובילות בארה"ב משתמשות ב- FRÉ כשגרת טיפוח עור היומיומי שלהן. מוצרי FRÉ מתמחים במניעת נזקי עור שכיחים בקרב נשים אקטיביות: אקנה, פצעי זיעה, נזקי השמש, הזדקנות, קמטים, איבוד קולגן, נקודות שחורות, יובש, אדמומיות ועוד. החברה עושה שימוש חדשני בשמן הארגן (השמן המרוקאי) ובחלקים שונים של עץ הארגן להשגת היכולות היחודיות של המוצרים.

השקעות טכנולוגיות

חברת יוטפו

חברת יוטפו הינה חברה מובילה המספקת פלטפורמה שיווקית כוללת עבור מותגים ואתרי מסחר אלקטרוניים בעולם המאפשרת תוכן גולשים, קידום נאמנויות לקוח, ביקורות חברתיות אמינות למוצרים, שיפור מדדי מכירה ועוד.

חברת Anyword (לשעבר חברת קיווי)

Anyword מציעה למפרסמים ומשווקים גישה חדשה להפצת תכנים ומדידת ביצועים. החברה, שנקראה בעבר Keywee, הינה בעלת פלטפורמה מהפכנית אשר משלבת אלגוריתמים מתקדמים ובסיס מידע נרחב המשמשים להתאמת התוכן לקהל קוראים ספציפי תוך מתן מענה למטרות העסקיות של הלקוחות.

חברת NYM Health

החברה מובילה בתחום ניתוח הטקסטים הרפואיים ומאפשרת עיבוד מהיר של המידע הקליני וקידודו באופן שקוף ואוטומטי עבור חברות הביטוח תוך מתן מענה מהיר לצרכי בתי החולים ותיעדוף תיקי מטופלים.

חברת מובילאיי
הונפקה ונרכשה ע"י אינטל ב-2017

החברה פיתחה ומשווקת אלגוריתמים על שבב למערכות עזר לנהג בזמן אמיתי. המערכת הקרויה AWACS מבוססת על מצלמת וידאו המזהה סטייה מנתיב הנסיעה, מרחק מכלי רכב שכנים וכו' ומתריעה על כך.
החברה ביצעה ביולי 2014 את ההנפקה הישראלית הגדולה אי פעם בארה"ב ובשנת 2017 נמכרה לאינטל בכ-15 מיליארד $.

חברת סופווייב מדיקל
החברה נסחרת בבורסה בתל אביב (TASE: SOFW)

חברת סופייב מדיקל מפתחת מכשור רפואי לתעשיית האסתטיקה בטכנולוגיית אולטרסאונד פרקציונלי.
הטכנולוגיה הייחודית מאפשרת מיקוד אנרגיה החודרת לרקמת העור העמוקה (דרמיס) ומעודדת חידוש קולגן וייצור אלסטין אשר גורמים למיצוק ומראה משופר של העור. החברה הונפקה בבורסה בתל אביב במאי 2021 (TASE: SOFW).

פלטפורמה טכנולוגית לתמיכה רגשית
השקעת אימפקט

סירקלס פיתחה פלטפורמה אינטרנטית לתמיכה רגשית. Circles מבוססת על העקרון לפיו כדי שאדם יוכל להתגבר על אתגרי החיים, כמו מות אדם אהוב, אתגרי הורות או גירושין, יש צורך שקולו יישמע והוא יקבל תמיכה מאנשים שממש מבינים מה עובר עליו. הפלטפורמה עושה שימוש בטכנולוגיה כדי לבנות 'מעגלים' של 6-8 אנשים הסובלים ממצוקה רגשית זהה ולייצר עבורם חווית תמיכה משמעותית בסביבה בטוחה ואינטימית, בהנחיית מטפלים מקצועיים.

קרן אפווסט לאבס
קרן השקעות במיזמים טכנולוגיים

קרן השקעות טכנולוגית המתמקדת במיזמים צעירים ויזמים המעוניינים להתמקד בשוק האמריקאי. הקרן ממוקמת בסיליקון וואלי בארצות הברית ומאפשרת למיזמים בדיקת התאמת המוצרים לשוק היעד, חיבורים עסקיים והאצת פעילות משמעותית. אפווסט לאבס מפעילה 4 קרנות השקעה בהובלתם של גיל בן ארצי, שולי גלילי ואסף וורהאפט.

חברת גרין
פלטפורמה דיגיטלית לטיפול אורתודנטי מקיף

Grin היא פלטפורמה דיגיטלית מקיפה המספקת פתרונות כל הצרכים של תחום יישור השיניים. המכשיר של החברה בשילוב אפליקציית Grin מאפשרים חיבור מרוחק של פציינטים לאורתודנטים בקהילה שלהם, ומנגישים טיפול מקצועי ואיכותי בעזרת המכשיר החכם של הלקוחות. רופאים יכולים לפקח מרחוק על התקדמות הטיפולים ובכך משיגים הפחתת זמן הטיפול במרפאה, הגדלת נפח המטופלים והבטחת בטיחות הטיפול.

חברת אטומיק
אגרגציה חכמה של מותגים בתחומי המסחר האלקטרוני

אטומיק משלבת צוות איכותי בתחומי הסחר הדיגיטלי עם יכולות טכנולוגיות מעמיקות למימוש חזון של פלטפורמה רוחבית המפעילה מגוון מותגים וחנויות מסחר אלקטרוני ביעילות תפעולית מירבית.

חברת אלגרו
פלטפורמת Clear.ml לניהול אופרציות ML

אלגרו פיתחה פלטפורמה פורצת דרך ללמידת מחשב מעמיקה אשר מספקת פתרון ניהול שלם עבור מוצרי פיתוח וייצור של בינה מלאכותית, החל משלב החזון הממוחשב.
הפתרון של החברה בקוד פתוח נקרא clear.ml ומאפשר פתרון מקיף לכל תחומי ה- ML OPERATIONS, החל משלב הפיתוח, ניהול ה-דאטה והרצת המודלים שפותחו במוצר הסופי.

חברת נוטרינו
נמכרה למדטרוניק בשנת 2018

נוטרינו היא פלטפורמה מותאמת אישית של תבונות תזונתיות אשר מותאמת במיוחד לצרכים הייחודיים של חולי סוכרת. טכנולוגית "FoodPrint" של נוטרינו מנתחת כיצד מזון משפיע על גוף האדם ובשילוב של איסוף מידע ממגוון מקורות וחיישנים מאפשרת חיזוי התזונה האופטימלית לכל אדם.
החברה נמכרה למדטרוניק בנובמבר 2018.

חברת הקסטיר
נמכרה בשנת 2016 לחברת וואווי

חברת הקסטיר (שנקראה בעבר GreenSQL) פיתחה מוצר מקיף לאבטחת כוללת של מסדי נתונים על גבי שרת או בענן הכולל זיהוי התרעה וחסימה של התקפות, פתרון מיסוך מידע (MASKING), ביקורת השימוש בבסיס הנתונים (Audit), הגנה וירטואלית (Virtual Patching), מנגנון חומת אש ויצירת חוקי הגנה מתקדמים ואוטומטיים.
החברה נמכרה בסוף שנת 2016 לחברת וואווי.

חברת לוסיד

החברה מפתחת מכשיר המיועד לטיפול במפרצות מוחיות. החברה משתמשת בטכנולוגיה ייחודית המשלבת קרינה במינון נמוך לשיקום מבוקר של כלי הדם ולהצמחת רקמה טבעית וחזקה, שתסייע למנתחים ולרדיולוגים לטפל בפתולוגיות שונות בתחום כלי הדם.

חברת אייהו
אוטומציה של מערכות IT

אייהו טכנולוגיות תוכנה בע"מ מפתחת מערכות לאוטומציה של תהליכי IT תחת שליטה.

חבילת מוצרי התוכנה של החברה הנקראת eyeShare מסייעת לאנשי IT לזהות ולפתור אירועים קריטיים עד 90 אחוזים מהר יותר, תוך השתלבות בתהליכי העבודה הקיימים ושימוש בתקשורת דו-כיוונית. חברת Resolve.io רכשה את חברת אייהו טכנולוגיות תוכנה ביוני 2021.

איי.פי.אם פתרונות אוטומטיים
נמכרה לתאגיד אמרסון ב- 2012

חברת APM הינה יצרנית מובילה של מכשור למדידה של כמויות ותכולה של מוצרים בתוך מיכלי אחסון שונים.
החברה נמכרה בשנת 2012 לתאגיד אמרסון העולמי ומאז פעילה כחלק ממערך חטיבת מוצרי האוטומציה של החברה.

חברת 270 סרג'יקל

270 סרג'יקל שמה לה למטרה להביא מימד חדש לניתוחים ע"י שימוש באנדוסקופ חכם המאפשר חוויית צפיה היקפית לחדר הניתוח.
ה- SurroundScope מאפשר שדה צפיה רחב יותר ובכך משפר את יכולות המנתח: מגביר בטיחות, יעילות, מעלה את עקומת הלמידה של מנתחים צעירים ועוד.

חברת אינטנדו

אינטנדו יצרה את הפלטפורמה האדפטיבית הראשונה לאימון המח באמצעות אינטראקציה תנועתית תוך שימוש במשחקי וידאו, אשר מיועדת לשיקום אנשים עם פגיעות ראש בקליניקות ובבית.
צוות החברה הורכב ממומחים מתחומי מדעי המח, אימון קוגניטיבי, ריפוי בעיסוק, אופטימיזציה של שרותי בריאות, מדעי המחשב ומשחקי מחשב.

קבוצת טרה
מובילה בתחום טכנולוגית Terahertz

חברת TeraGroup מציעה את טכנולוגיית פלטפורמת ה- Terahertz המסחרית הראשונה (300-3,000 GHz) בעולם, המאפשרת שפע של יישומים תעשייתיים חדשניים. בבסיס החברה בישראל ובשילוב מספר מרכזים גלובליים החברה פועלת לפיתוח ושיווק יישומים מבוססי הפלטפורמה בשמונה מגזרים עיקריים, כולל: מזון וחקלאות, אנרגיה, תעשייה, רפואה, פארמה, ביטחון, חלל ואלקטרוניקה.

חברת מדיוונד
החברה נסחרת בבורסה בארה"ב (NASDAQ: MDWD)

חברה ביו-פרמצבטית המתמקדת בפיתוח, ייצור ומסחור של טיפולים חדשים המבוססים על טכנולוגיית אנזים ייחודית לטיפול בתחומי כוויות קשות, פצעים קשים וכרוניים. המוצר החדשני הראשון הינו NexoBrid, המסיר ללא כירורגיה את הפדים לטיפול בכוויות מבלי לפגוע ברקמות קיימות. המוצר החדשני השני, EscharEx®, הוא טיפול תרופתי ביולוגי להתפתחות פצעים כרוניים וקשים ולריפוי אחרים על בסיס אותה טכנולוגיה ייחודית של החברה. החברה הונפקה בשנת 2014 בבורסה בארה"ב (NASDAQ: MDWD).